asim.pl - alarm, monitoring, kamery, czujki, domofony

Aby życie stało się prostsze

Co to jest?

Inteligentny DOM to jeden spójny system łączący w sobie wszystkie funkcje zarządzania budynkiem. Jest to przyjazne użytkownikom otoczenie, które samo się kontroluje i zapewnia niezbędne usługi w odpowiednim czasie. Gwarantuje funkcjonalność i elastyczność w możliwościach dopasowania funkcji budynku, zarówno do aktualnych jak i przyszłych potrzeb użytkowników.

Jak to działa?

System obsługiwany jest przede wszystkim przy pomocy wielofunkcyjnych przycisków. Każdemu z przycisków możemy przyporządkować dowolną funkcję, która uruchomi pojedynczy odbiornik lub też całą grupę urządzeń (tzw. sceny). Wszystkie urządzenia systemu możemy również obsługiwać za pomocą pilotów oraz paneli dotykowych, które umożliwiają centralne sterowanie poszczególnymi funkcjami. Wiele czynności możemy całkowicie zautomatyzować stosując różnego rodzaju czujniki.

Komfort i wygoda.

Zdalne sterowanie systemem za pomocą internetu, telefonu komórkowego, pilotów lub palmtop. Zaprogramowanie danego przycisku pod daną sytuacje np. scenę projekcji filmu lub romantycznej kolacji. Proste przeprogramowanie systemu w miarę zmieniających się potrzeb bez potrzeby zbędnych remontów i prucia ścian.

Oszczędności.

Możliwość stopniowego rozbudowywania systemu bez większych i jednorazowo dużych nakładów. Duża oszczędność energii, a co za tym idzie opraw oświetleniowych i źródeł światła. Duża oszczędność wydatków na ogrzewanie (można zaoszczędzić nawet do 30%).

© 2007 ASIM systems
ilość odsłon:
Profesjonalne statystyki www Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!