asim.pl - alarm, monitoring, kamery, czujki, domofony

Chroniąc siebie i najbliższych

Opis.

System alarmowy standardowo składa się z kilu lub kilkunastu czujek ruchu, stłuczenia szkła (np. szyb), magnetycznych (np. na oknach, drzwiach), gazu ziemnego, gazu LPG (propan-butan), czadu (tlenku węgla) bądź też gazów usypiających (np. oparów chloroformu). System można równiez wyposażyć w moduł powiadamiania SMS, który po wykryciu alarmu roześle do wcześniej wybranych użytkowników wiadomości tekstowe lub w generator komunikatów głosowych. Sygnalizację akustyczną i optyczną, o zaistniałym zdarzeniu, zapewnią sygnalizatory wewnętrzne i zewnętrzne.

System bezprzewodowy.

Standardowo system oparty jest w swej budowie na instalacji kablowej, ale co raz bardziej popularny staje się system bezprzewodowy. Daje on nam możliwość montażu urządzeń w pomieszczeniach bez konieczności kładzenia okablowania a co za tym idzie kucia ścian, kładzenia listew maskujacych.

Obsługa.

Istnieje wiele możliwości obsługi naszego systemu alarmowego.
  • za pomocą manipulatorów z wyświetlaczami LCD, na których wyświetlane są komunikaty dla użytkowników
  • za pomocą przeglądarki WWW przez sieć Internet
  • za pomocą domowego komputera wyposażonego w odpowiednie oprogramowanie
  • za pomocą telefonu komórkowego

Przykładowy schemat alarmu.

Prezentacja w twojej firmie, domu.

Przed zakupem sprzętu warto zapoznać się z jego możliwościami, dlatego proponujemy prezentację u Ciebie w firmie bądź w domu gdzie bezpośrednio zobaczysz i zapoznasz się z przykładowym systemem alarmowym. Takie spotkanie nic Cię nie kosztuje, a system buduje się tylko raz.

© 2007 ASIM systems
ilość odsłon:
Profesjonalne statystyki www Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!